Onomasticon (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Above
fr: Au-dessus

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: custom
fr: personnalisé

en: Below
fr: En-dessous

en: Mouse cursor
fr: Curseur de la souris

en: Title attribute
fr: Attribut Title
