Onomasticon (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Above
hu: Felette

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: custom
hu: egyéni

en: Below
hu: Alatta

en: Mouse cursor
hu: Egérkurzor
