Onomasticon (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Above
nl: Boven

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: custom
nl: aangepast

en: Below
nl: Onder

en: Ignore case
nl: Hoofdlettergevoeligheid negeren

en: HTML tag
nl: HTML-tag

en: Title attribute
nl: Titel-attribuut
