Onpage External Libraries (2.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ
