Onpage External Libraries (2.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Machine name
he: שם מכונה
