Onpage External Libraries (2.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Machine name
hu: Programok által használt név
