Onpage External Libraries (2.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
