Onpage External Libraries (2.0.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
