Onpage External Libraries (2.0.2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Path
fil: Landas
