Onpage External Libraries (2.1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: Machine name
az: Maşın adı
