Onpage External Libraries (2.1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ
