Onpage External Libraries (2.1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Path
ku: ڕێڕه‌و
