Onpage External Libraries (2.1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Path
pl: Ścieżka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: External URL
pl: Zewnętrzny URL
