Onpage External Libraries (2.1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Path
ro: Cale

en: Machine name
ro: Numele mașinii
