Onpage External Libraries (2.1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ
