Onpage External Libraries (2.0.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
