Onpage External Libraries (2.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Path
et: Tee

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
