Onpage External Libraries (2.1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол
