Onpage External Libraries (2.0.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Path
mn: Зам

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
