Onpage External Libraries (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း
