Onpage External Libraries (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni
