Onpage External Libraries (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Path
ml: വഴി
