Onpage External Libraries (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
