Onpage External Libraries (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Machine name
be: Машынная назва
