Onpage External Libraries (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Path
bg: Път
