Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Path
lv: Ceļš

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
