Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
