Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja
