Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: Path
hi: मार्ग

en: Machine name
hi: मशीन नाम
