Onpage External Libraries (8.x-1.3-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Machine name
ne: मशीन नाम
