Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
