Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور
