Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Path
ru: Путь

en: Machine name
ru: Машинное имя
