Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Path
sv: Sökväg

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
