Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Path
tr: Yol

en: Machine name
tr: Makine adı
