Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Image
ar: الصورة

en: Center
ar: المركز

en: Top
ar: الأعلى

en: Layout
ar: التنسيق

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Off
ar: إيقاف

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: White
ar: أبيض

en: Video
ar: فيديو

en: Black
ar: أسود
