Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
