Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: On
be: На

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
