Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Top
bo: འགོ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Dashed
bo: འཕྲེད་ཐིག་ཅན

en: Solid
bo: མཁྲེགས་པོ

en: Single column
bo: སྡེ་བ་གཅིག

en: Row
bo: ཕྲེང
