Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Off
cs: Vypnuto

en: White
cs: Bílá

en: Black
cs: Černý

en: Row
cs: Řádek
