Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Body
cy: Corff

en: On
cy: Ymlaen

en: Image
cy: Delwedd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Black
cy: Du
