Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Image
eo: Bildo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Black
eo: Nigra
