Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: On
fa: روشن

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Top
fa: بالا

en: Layout
fa: آرایش

en: Bottom
fa: پایین

en: Off
fa: خاموش

en: Border
fa: حاشیه

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: White
fa: سفید

en: Video
fa: ویدیو

en: Single column
fa: تک ستون

en: Black
fa: سیاه

en: Slide In Right
fa: برش به داخل راست
