Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Top
gl: Superior

en: Layout
gl: Disposición

en: Bottom
gl: Botón

en: Off
gl: Desactivado

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: White
gl: Branco

en: Animation
gl: Animación

en: Black
gl: Negro

en: Row
gl: Ringleira
