Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: On
gu: ચાલુ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Bottom
gu: નીચે

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
