Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: On
hu: Be

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Top
hu: Teteje

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Bottom
hu: Alja

en: Off
hu: Ki

en: Border
hu: Keret

en: Middle
hu: Közép

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: White
hu: Fehér

en: Video
hu: Videó

en: Dashed
hu: Vonalas

en: Solid
hu: Tömör

en: Animation
hu: Animáció

en: Single column
hu: Egy oszlop

en: Black
hu: Fekete

en: Row
hu: Sor

en: Two columns
hu: Két oszlop

en: Light Gray
hu: Világosszürke

en: Medium Gray
hu: Középszürke

en: Three columns
hu: Három oszlop
