Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Body
id: Isi

en: On
id: Pada

en: Image
id: Gambar

en: Center
id: Tengah

en: Top
id: Atas

en: Layout
id: Tata letak

en: Bottom
id: Dasar

en: Off
id: Matikan

en: Middle
id: Tengah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: White
id: Putih

en: Black
id: Hitam

en: Row
id: Baris
