Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Body
ja: 本文

en: On
ja: オン

en: Image
ja: 画像

en: Center
ja: 中央

en: Background Color
ja: 背景色

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Top
ja: トップ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Bottom
ja: ボトム

en: Off
ja: オフ

en: Border
ja: ボーダー

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: White
ja: 白

en: Video
ja: ビデオ

en: Animation
ja: アニメーション

en: Single column
ja: シングルカラム

en: Black
ja: ブラック

en: Row
ja: 行

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
