Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Black
ku: ڕەش
