Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Image
mn: Зураг

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
